Makabryczny wypadek obok Liberca – nie żyje kobieta i jej dwójka dzieci – popełniła samobójstwo rozszerzone [AKTUALIZACJA]

video: Rudolf Kožený / facebook

[AKTUALIZACJA]

Z informacji, do których dotarła nasza redakcja wynika, że kobieta już wcześniej groziła rodzinie śmiercią. Po sieci krąży film jej starszej córki, która nie brała udziału w wypadku. Szczegóły oraz apel video tutaj.

Do tragicznego wypadku na drodze I / 13 w kierunku miasta Liberec doszło w piątek (25.10).

Kobieta prowadząca pojazd osobowy marki Seat miała zjechać wprost pod pojazd ciężarowy transportujący odpady, a następnie odbić się kilkukrotnie od barier drogowych. 

Kierująca pojazdem osobowym oraz jej jedno dziecko zginęli na miejscu, drugie dziecko ratownicy zdecydowali się przetransportować do szpitala w Pradze, niestety ze względu na liczne poważne obrażenia podczas transportu dziewczynka zmarła. 

Krew w żyłach mrozi dodatkowo fakt, że pojazd osobowy poruszał się z nadmierną prędkością, jeżeli wierzyć licznikowi prędkości to w momencie uderzenia było to blisko 180km/h!

Jak informują mieszkańcy pobliskiej drogi, w tym miejscu bardzo często dochodziło do kolizji oraz stłuczek. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jest to jak do tej pory najtragiczniejszy w skutkach wypadek na tej drodze. 

Przyczyny i okoliczności tego poważnego wypadku drogowego są obecnie przedmiotem badań prokuratury oraz techników z zakresu ruchu drogowego. Niestety śledczy biorą również pod uwagę dramatyczny scenariusz „samobójstwa rozszerzonego”.

video: Rudolf Kožený / facebook
video: Rudolf Kožený / facebook

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!